1 10 11 12 13 2 3 4 5 6 7 8 9

O szkole

Rekrutacja

2023-2024

Organizacja roku

Rada Pedagogiczna

Polityka jakości ZSM

Galeria zdjęć

Akty prawne

"Myślenie to najcięższa praca, dlatego tak niewielu jej się podejmuje"
Henry Ford

Nasi partnerzy:

21 lutego po raz kolejny uczniowie naszej szkoły- tym razem klas 4cd, 4b i 3d w ramach realizowanego projektu Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej " Filmowa historia Polski"- uczestniczyli w projekcji filmu w sali kinowej Domu Kultury w Łapach. Tym razem był to film Jana Jakuba Kolskiego "Ułaskawienie". Trudne, często dramatyczne powojenne losy polskich rodzin ujęte w niezwykłą konwencje filmu drogi wywarły na młodzieży niewątpliwie duże wrażenie. To znakomity sposób na mówienie o czasach, które dla młodego pokolenia często są nieznaną kartą z dziejów własnego narodu.  Film stał się punktem wyjścia do klasowych dyskusji  i dzielenia się refleksjami na lekcjach języka polskiego.   

 


 

Odwiedza nas 48 gości oraz 0 użytkowników.