1 10 11 12 13 2 3 4 5 6 7 8 9

O szkole

Rekrutacja

2023-2024

Organizacja roku

Rada Pedagogiczna

Polityka jakości ZSM

Galeria zdjęć

Akty prawne

"Wszystko, czego się dotąd nauczyłeś, zatraci sens, jeśli nie potrafisz znaleźć zastosowania dla tej wiedzy."
Paulo Coelho

Nasi partnerzy:

21 lutego po raz kolejny uczniowie naszej szkoły- tym razem klas 4cd, 4b i 3d w ramach realizowanego projektu Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej " Filmowa historia Polski"- uczestniczyli w projekcji filmu w sali kinowej Domu Kultury w Łapach. Tym razem był to film Jana Jakuba Kolskiego "Ułaskawienie". Trudne, często dramatyczne powojenne losy polskich rodzin ujęte w niezwykłą konwencje filmu drogi wywarły na młodzieży niewątpliwie duże wrażenie. To znakomity sposób na mówienie o czasach, które dla młodego pokolenia często są nieznaną kartą z dziejów własnego narodu.  Film stał się punktem wyjścia do klasowych dyskusji  i dzielenia się refleksjami na lekcjach języka polskiego.   

 


 

Odwiedza nas 33 gości oraz 0 użytkowników.