"Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami."
Adam Mickiewicz

26 czerwca o godzinie 9.00 w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2014/2015. Uroczystości zakończenia przeprowadziła pani dyrektor Danuta Bojczuk, która po dokonaniu podsumowania kończącego się roku szkolnego wręczyła świadectwa uczniom z najlepszymi wynikami w nauce.

Pani dyrektor podziękowała zarówno uczniom jak i gronu pedagogicznemu za pracę w kończącym się roku i życzyła wszystkim udanych wakacji pamiętając o zachowaniu bezpieczeństwa podczas spędzania wypoczynku.

I tak minął kolejny rok szkolny… Co przyniesie kolejny? Okaże się po długo oczekiwanych wakacjach. Nowe cele, nowe wyzwania, studniówka, matura, egzamin potwierdzający kwalifikacje zawodowe…Ale to wszystko jeszcze przed nami a teraz czas na wypoczynek i regenerację sił, które będą niezbędne do nowych zadań czekających nas w kolejnym roku szkolnym.

Małgorzata Butkiewicz