1 10 11 12 13 2 3 4 5 6 7 8 9

O szkole

Rekrutacja

2023-2024

Organizacja roku

Rada Pedagogiczna

Polityka jakości ZSM

Galeria zdjęć

Akty prawne

"Nauka to pokarm dla rozumu."
Lew Tołstoj

Nasi partnerzy:

Tradycyjnie przyłączyliśmy się do narodowej akcji wspólnego czytania., organizując ją w szkole nie w sobotę- ale w ciągu całego tygodnia. Na terenie szkoły pojawiły się informacje dotyczące wybranej w tym roku lektury- „Ballad i romansów” Adama Mickiewicza- oraz wybrane cytaty. A na zajęciach języka polskiego odbyło się nie tylko wspólne czytanie, ale również próba jego utrwalenia z wykorzystaniem technologii cyfrowej. Było dużo śmiechu, jeszcze więcej tremy, ale najwięcej- satysfakcji. Zapraszamy na nasz FB i Instagram- tam do obejrzenia wybrane „realizacje”!

 


 

Odwiedza nas 188 gości oraz 0 użytkowników.