1 10 11 12 13 2 3 4 5 6 7 8 9

O szkole

Rekrutacja

2024-2025

Organizacja roku

Rada Pedagogiczna

Polityka jakości ZSM

Galeria zdjęć

Akty prawne

"Aby więcej zarabiać, musisz się więcej nauczyć"
Brian Tracy

Nasi partnerzy:

W gościnnych progach Zespołu Szkół Mechanicznych w Łapach po raz trzeci zaprezentowali swoje makiety kolejek pasjonaci z całej Polski. Wśród autorów ekspozycji znaleźli się twórcy konstruktorzy z Lublina Gdyni, Sopotu, Rumii, Warszawy, Białegostoku i Tarnowa. Po raz pierwszy dołączyła ekipa z Łap, która także zaprezentowała ciekawy odcinek.

Wystawa cieszyła się ogromnym powodzeniem - zarówno wśród dorosłych, jak i wśród dzieci. W czasie jej trwania przez halę sportową ZSM przewinęło się ponad tysiąc osób. Wśród nich znaleźli się sympatycy sprzed dwóch a nawet trzech lat, dla których wystawa jest wydarzeniem i prawdziwym kolejowym świętem. W Łapach – mieście, które powstało dzięki kolei zbudowanej w XIX wieku – jest to szczególnie uzasadnione i oczywiste. 

 

 ZSM 

 Galeria zdjęć

 


 

Odwiedza nas 223 gości oraz 0 użytkowników.