1 10 11 12 13 2 3 4 5 6 7 8 9

O szkole

Rekrutacja

2023-2024

Organizacja roku

Rada Pedagogiczna

Polityka jakości ZSM

Galeria zdjęć

Akty prawne

"Myślenie to najcięższa praca, dlatego tak niewielu jej się podejmuje"
Henry Ford

Nasi partnerzy:

18 i 19 stycznia uczniowie klas trzecich- III cd i III D- wraz z opiekunami- p. Leszkiem Łapińskim, panią Dorotą Kondratiuk i panią Ewą Kłoskowską uczestniczyli w spotkaniu w Bibliotece Miasta i Gminy Łapy, podczas którego obejrzeli wystawę zatytułowaną „Stan wojenny – wspomnienia po latach”, przygotowaną w związku z 40. rocznicą wprowadzenia stanu wojennego w Polsce. Następnie zapoznali się z prezentacją multimedialną pt. „Alfabet stanu wojennego”, w której litery posłużyły do przybliżenia najważniejszych zagadnień związanych z historią tamtego okresu. Warto wspomnieć, że prezentacja ta powstała na podstawie pomysłu i materiałów opracowanych przez panią dyrektor Dorotę Kondratiuk, która też podczas spotkania przedstawiła do niej doskonały i bardzo ciekawy komentarz. 

 


 

Odwiedza nas 27 gości oraz 0 użytkowników.