1 10 11 12 13 2 3 4 5 6 7 8 9

O szkole

Rekrutacja

2023-2024

Organizacja roku

Rada Pedagogiczna

Polityka jakości ZSM

Galeria zdjęć

Akty prawne

"Myślenie to najcięższa praca, dlatego tak niewielu jej się podejmuje"
Henry Ford

Nasi partnerzy:

14 stycznia uczniowie klas trzecich uczestniczyli-w ramach projektu Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej- w kolejnej projekcji w sali kinowej Domu Kultury w Łapach. Tym razem były to dwie krótkometrażowe produkcje: będące adaptacją klasyki literatury romantyzmu: „Świteź” i Świtezianka” oraz współczesny film „Co robimy w ukryciu” nawiązujący do popularnych również w tej epoce motywów grozy i niesamowitości. Wziąwszy pod uwagę fakt, iż rok 2022 został ustanowiony przez Sejm RP Rokiem Romantyzmu Polskiego, nasi uczniowie nie mogli lepiej zainaugurować jego  obchodów!  

 


 

Odwiedza nas 43 gości oraz 0 użytkowników.