1 10 11 12 13 2 3 4 5 6 7 8 9

O szkole

Rekrutacja

2024-2025

Organizacja roku

Rada Pedagogiczna

Polityka jakości ZSM

Galeria zdjęć

Akty prawne

"Aby więcej zarabiać, musisz się więcej nauczyć"
Brian Tracy

Nasi partnerzy:

W dniu 26 maja 2015r. grupa rowerzystów z Zespołu Szkół Mechanicznych  wzięła udział 

w rajdzie, którego trasa wiodła przez gimnazja w Płonce Kościelnej, Sokołach i Poświętnem. Grupa młodzieży z ZSM jechała pod opieką nauczycieli: p. Leszka Łapińskiego. P. Piotra Pułkośnika i p. Adama Perkowskiego, aby spotkać się z kolegami z gimnazjów i zaprezentować swoją szkołę.

Oryginalny pomysł spotkał się z zainteresowaniem i aprobatą gospodarzy-dyrektorów odwiedzanych gimnazjów. Gości z ZSM przyjęli bowiem bardzo gościnnie i z dużą otwartością. Tym bardziej, że niektórzy z uczniów są też absolwentami gimnazjów z Sokół, Płonki i Poświętnego.  Uwieńczeniem rajdu był odpoczynek przy ognisku- ci, którzy nie brali w tym wydarzeniu mogą tylko pozazdrościć….  

Dzięki temu, że nauczyciele ZSM to znani promotorzy sportu rowerowego – szczególnie p. Leszek Łapiński- można już planować następne rajdy. 

 

 

 Galeria zdjęć

 

 


 

Odwiedza nas 156 gości oraz 0 użytkowników.