1 10 11 12 13 2 3 4 5 6 7 8 9

O szkole

Rekrutacja

2023-2024

Organizacja roku

Rada Pedagogiczna

Polityka jakości ZSM

Galeria zdjęć

Akty prawne

"Myślenie to najcięższa praca, dlatego tak niewielu jej się podejmuje"
Henry Ford

Nasi partnerzy:

 W dniu 5 stycznia 2022r. szkoła wzbogaciła się o 8 zestawów komputerowych ASUS- każdy o wartości 3377 zł, wyposażonych w kamerę, słuchawki oraz oprogramowanie! Przekazanie jest efektem sześcioletniej współpracy  ZSM z  Białostocką Fundacją Kształcenia Kadr w ramach projektu  „BOF- kompleksowy model wsparcia i modernizacji systemu kształcenia zawodowego na terenie Białostockiego Obszaru Funkcjonalnego”. Zestawy dostarczyła o szkoły pani Justyna Żynel -Etel reprezentująca BFKK. Sprzęt zostanie wykorzystany w celach edukacyjnych. Ponadto bardzo przyda się podczas letniej sesji egzaminów zawodowych, które będą przeprowadzane w czerwcu dla kwalifikacji trzyliterowych już na komputerach. 

ZSM Info  

 


 

Odwiedza nas 64 gości oraz 0 użytkowników.