"Sama wiedza nie wystarczy, trzeba ją jeszcze stosować... Chęci nie wystarczą, trzeba działać."
Bruce Lee

27 listopada w restauracji Kowelin w Białymstoku odbyła się końcowa Gala Projektu „Młodzi Liderzy Podlasia – Szansą Rozwoju Regionu”, w której wzięli udział również uczniowie ZSM: Maja Grochowska. Patrycja Mitrusiak i Nikola Więcko. Absolwenci z 8 szkół prezentowali tam swoje projekty, które udało im się zrealizować we własnych szkołach. Każdy z nich dostał osobiste podziękowanie od organizatorów w formie certyfikatu ukończenia projektu oraz drobnych upominków. „Cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w tak fascynującym przedsięwzięciu oraz jesteśmy niesamowicie wdzięczni opiekunom za przekazane nam informacje podczas zjazdów do Tykocina, które zdecydowanie pomogły nam w rozwoju osobistym.” – mówią uczennice naszej szkoły po zakończonym spotkaniu.