1 10 11 12 13 2 3 4 5 6 7 8 9

O szkole

Rekrutacja

2022-2023

Organizacja roku

Rada Pedagogiczna

Polityka jakości ZSM

Galeria zdjęć

Akty prawne

"Jeśli a oznacza szczęście, to a=x+y+z, gdzie x - praca, y - rozrywki, z - umiejętność trzymania języka za zębami.
Albert Einstein

Nasi partnerzy:

Wolontariusze z ZSM w Łapach po raz kolejny przystąpili do akcji ,,Pola Nadziei” i posadzili przed budynkiem szkoły cebulki żonkili. Wiosną, gdy kwiaty zakwitną, młodzież wyjdzie na ulicę naszego miasta i będzie kwestować na rzecz dzieci z chorobami nowotworowymi. „Pola Nadziei" to międzynarodowy program realizowany wyłącznie przez hospicja, polegający na sadzeniu żonkili.

Kiedy zakwitają wiosną, są rozdawane w ulicznych kwestach. Zadaniem kampanii „Pola Nadziei" jest nie tylko pozyskiwanie pieniędzy na rzecz hospicjów, lecz także propagowanie niesienia bezinteresownej pomocy. Szerzenie idei hospicyjnej, mówienie o potrzebie i możliwościach opieki nad chorymi ma uwrażliwiać społeczeństwo, przypominając o chorych i cierpiących.

J.R.

 


 

Odwiedza nas 284 gości oraz 0 użytkowników.