1 10 11 12 13 2 3 4 5 6 7 8 9

O szkole

Rekrutacja

2024-2025

Organizacja roku

Rada Pedagogiczna

Polityka jakości ZSM

Galeria zdjęć

Akty prawne

"Aby więcej zarabiać, musisz się więcej nauczyć"
Brian Tracy

Nasi partnerzy:

17 maja Zespół Szkół Mechanicznych im. Stefana Czarnieckiego w Łapach otworzył swoje muzea dla zwiedzających. Po raz pierwszy były one dostępne dla zwiedzających. Pomysł okazał się bardzo trafiony, ponieważ muzea cieszyły się powodzeniem.

Szczególnie absolwenci byli zainteresowani, jak teraz wygląda szkoła, co jest w muzeach i czy jeszcze można zobaczyć swoje prace dyplomowe. Do obejrzenia ekspozycji przyszły całe rodziny. Atrakcją okazał się obok muzeum historycznego oraz muzeum techniki także aneks sportowy, gdzie można było zobaczyć medale zdobyte przez uczniów ZSM na przestrzeni historii szkoły oraz tablice wyników sportowych. 

       I Niedziela Otwartych Muzeów z pewnością jest początkiem do organizacji takiej formuły w przyszłości. W myśl powiedzenia „cudze chwalicie, swego nie znacie…” Dla wielu zwiedzających wartość i ilość  zbiorów był z pewnością pozytywnym zaskoczeniem.

DK

 Galeria zdjęć

 


 

Odwiedza nas 186 gości oraz 0 użytkowników.