1 10 11 12 13 2 3 4 5 6 7 8 9

O szkole

Rekrutacja

2024-2025

Organizacja roku

Rada Pedagogiczna

Polityka jakości ZSM

Galeria zdjęć

Akty prawne

"Aby więcej zarabiać, musisz się więcej nauczyć"
Brian Tracy

Nasi partnerzy:

Warto znać ten numer  i pamiętać o tym, że w wyjątkowych sytuacjach to telefon pod 112 może uratować czyjeś  życie.  Numer alarmowy 112 obowiązuje na terenie całej Unii Europejskiej. Połączenia z tym numerem są bezpłatne. Pod ten numer należy zgłaszać, m.in. pożary, wypadki drogowe, kradzieże, włamania, nagłe omdlenia i utraty świadomości, poważne uszkodzenie ciała i silne krwawienia, przypadki porażenia prądem.

Wszystkie połączenia wykonywane na numer 112 są odbierane przez straż pożarną lub policję. W zależności od zgłaszanego zdarzenia operatorzy numeru 112 przekierowują rozmowę do właściwych służb ratunkowych. Po wybraniu numeru 112 należy cierpliwie czekać na zgłoszenie się operatora. Nie należy odkładać słuchawki do momentu, dopóki połączenie nie zostanie odebrane. Dzień numeru 112 w całej Unii Europejskiej obchodzony jest 11 lutego –symbolizują go dwie jedynki i dwójka w dacie.

 


 

Odwiedza nas 191 gości oraz 0 użytkowników.