1 10 11 12 13 2 3 4 5 6 7 8 9

O szkole

Rekrutacja

2024-2025

Organizacja roku

Rada Pedagogiczna

Polityka jakości ZSM

Galeria zdjęć

Akty prawne

"Aby więcej zarabiać, musisz się więcej nauczyć"
Brian Tracy

Nasi partnerzy:

Niedziela Muzeów w ZSM w Łapach

     W Zespole Szkół Mechanicznych im. Stefana Czarnieckiego w Łapach funkcjonują dwa szkolne muzea. Jedno z nich to Muzeum Historyczne, gdzie znajduje się wiele pamiątek i dokumentów dotyczących historii Łap oraz historii szkoły.

     Drugie  muzeum upamiętnia dorobek sportowy oraz techniczny absolwentów ZSM, którzy przez cały okres istnienia technikum wykonywali prace dyplomowe, aby zdać egzamin na technika. Prace te zostały zgromadzone i zabezpieczone, aby można je było prezentować  dla wszystkich zainteresowanych.

     Formuła obu muzeów jest otwarta. Skoro szkoła znajduje się w Łapach, to chcemy  aby mieszkańcy Łap mogli odwiedzać te miejsca i zapoznać się ze zgromadzonymi zbiorami. Serdecznie zapraszamy także nauczycieli i uczniów z innych szkół, instytucje, gości spoza Łap.

     Dla niejednego absolwenta ZSM obejrzenie prac dyplomowych swoich i kolegów może się okazać miłym wspomnieniem - warto więc odwiedzić szkolne mury.

     W najbliższą niedzielę 17 maja w związku z odbywającym się Piknikiem Naukowym w Łapach oba muzea będą otwarte dla zwiedzających w godz. 15-17. Zapraszamy absolwentów i absolwentki szkoły, młodszych i starszych mieszkańców miasta. Na zwiedzanie w inne dni można się umówić dzwoniąc do szkoły pod nr tel. 857152821.  Zapraszamy!

 Info zsm

 


 

Odwiedza nas 174 gości oraz 0 użytkowników.