0 1 10 11 12 13 2 3 4 5 6 7 8 9

O szkole

Rekrutacja

Rekrutacja

2021-2022

Organizacja roku

Rada Pedagogiczna

Polityka jakości ZSM

Galeria zdjęć

Akty prawne

"Nauka jest jak niezmierne morze. Im więcej jej pijesz, tym bardziej jesteś spragniony."
Stefan Żeromski

Nasi partnerzy:

Ten wyjazd to spełnienie marzeń wielu osób. Przez dwa tygodnie- od 19 maja do 3 czerwca 27-osobowa grupa uczniów w zawodach technik hotelarstwa i technik informatyk będzie miała wspaniałą okazję, aby zdobywać umiejętności zawodowe we włoskim Rimini na stażach zawodowych w ramach projektu „KSZTAŁCENIE ZAWODOWE = ROZWÓJ”. W planie pobytu są też wycieczki krajoznawcze. Każdy weekend jest przeznaczony na wyjazdy do: Wenecji, Padwy, Bolonii. Bogaty program praktyk uzupełnią wypady do San Marino i w malownicze Dolomity.  Dzięki akredytacji w programie Erasmus + uczniowie ZSM będą mogli wyjeżdżać do roku na takie praktyki- bez procedur konkursowych. Jakie to cenne- świadczą zadowolone twarze naszych informatyków i hotelarzy. ZSM- to właściwy kierunek kształcenia .  Zapraszamy do naszego FB- tam relacje na bieżąco!

 

 


 

Odwiedza nas 35 gości oraz 0 użytkowników.