0 1 10 11 12 13 2 3 4 5 6 7 8 9

O szkole

Rekrutacja

Rekrutacja

2021-2022

Organizacja roku

Rada Pedagogiczna

Polityka jakości ZSM

Galeria zdjęć

Akty prawne

"Choćbyśmy nawet mogli stać się uczonymi uczonością drugich, mądrzy możemy być jedynie własną mądrością."
Michel de Montaigne

Nasi partnerzy:

      30 kwietnia 2021r. pożegnaliśmy nasze klasy maturalne. Był to dla  wszystkich dość  trudny rok.  Od października uczniowie mieli  tylko zajęcia zdalne.  Z powodu obostrzeń nie można było urządzić balu studniówkowego. Udało się jednak zorganizować uroczyste pożegnanie klas, które spędziły w naszej szkole minione cztery lata.  Ze względu na obowiązujący reżim sanitarny każda klasa miała oddzielne spotkanie z wychowawcą i dyrekcją ZSM  oraz Centrum Kształcenia Zawodowego. Swoją obecnością zaszczycił nas wyjątkowy gość, a mianowicie pan Starosta Powiatu Białostockiego Jan Bolesław Perkowski, który uczestniczył we wręczeniu  świadectw ukończenia szkoły oraz pamiątkowych dyplomów gratulacyjnych, które otrzymali wszyscy absolwenci Zespołu Szkól Mechanicznych im. Stefana Czarnieckiego w Łapach.

Były to lata obfitujące w wiele wspaniałych wydarzeń z udziałem uczniów ZSM. Odbyły  się  wyjazdy na zagraniczne staże: do Wilna, do Pragi, do Grecji. Były bezpłatne kursy, w ramach których uczniowie otrzymali dodatkowe kwalifikacje i uprawnienia zawodowe oraz  dyplomy  Europass.  To bezcenny potencjał, który z pewnością się przyda i da się z powodzeniem wykorzystać w przyszłości… Absolwenci ZSM nie idą w dorosłe życie z pustymi rękoma. 

Szkołę w roku szkolnym 2020/21 ukończyły klasy w zawodach :

IVbe – technik elektryk , technik informatyk- wychowawca- p. Adam Perkowski

IVd- technik hotelarstwa- wychowawczyni - p. Grażyna Maciejewska 

IVm- technik mechanik – wychowawczyni- p. Iwona Łapińska

                       Dziękujemy za wspólne cztery lata. Teraz trzymamy kciuki za Wasze egzaminy maturalne!

ZSM Info

 


 

Odwiedza nas 19 gości oraz 0 użytkowników.