0 1 10 11 12 13 2 3 4 5 6 7 8 9

O szkole

Rekrutacja

Rekrutacja

2021-2022

Organizacja roku

Rada Pedagogiczna

Polityka jakości ZSM

Galeria zdjęć

Akty prawne

"Choćbyśmy nawet mogli stać się uczonymi uczonością drugich, mądrzy możemy być jedynie własną mądrością."
Michel de Montaigne

Nasi partnerzy:

      Czas zdalnego nauczania uczniowie ZSM wykorzystują także- i to z sukcesami- na rozwój osobistych talentów. Anna Jamiołkowska, uczennica klasy II b (technik informatyk) została laureatką konkursu plastycznego  „Krajobraz Polski - Tradycje, Współczesność, Przyszłość" 2021. Jak co roku konkurs zorganizował Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku pod patronatem Kuratorium Oświaty w Białymstoku.

  Do kategorii wiekowej powyżej piętnastego roku życia  zgłosiło się 37 uczestników. Okazało się, że wśród tak doborowego towarzystwa Ania została zauważona i nagrodzona. Rysunek Anny razem z innym nagrodzonymi pracami można obejrzeć na pokonkursowej wystawie /dostępna na stronie MDK/. Zachęcamy, a ANI jeszcze raz - GRATULUJEMY!

 

 


 

Odwiedza nas 12 gości oraz 0 użytkowników.