0 1 10 11 12 13 2 3 4 5 6 7 8 9

2021-2022

"Choćbyśmy nawet mogli stać się uczonymi uczonością drugich, mądrzy możemy być jedynie własną mądrością."
Michel de Montaigne

Czas zdalnego nauczania uczniowie ZSM wykorzystują także- i to z sukcesami- na rozwój osobistych talentów. Anna Jamiołkowska, uczennica klasy II b (technik informatyk) została laureatką konkursu plastycznego  „Krajobraz Polski - Tradycje, Współczesność, Przyszłość" 2021. Jak co roku konkurs zorganizował Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku pod patronatem Kuratorium Oświaty w Białymstoku.

Do kategorii wiekowej powyżej piętnastego roku życia  zgłosiło się 37 uczestników. Okazało się, że wśród tak doborowego towarzystwa Ania została zauważona i nagrodzona. Rysunek Anny razem z innym nagrodzonymi pracami można obejrzeć na pokonkursowej wystawie /dostępna na stronie MDK/. Zachęcamy, a ANI jeszcze raz - GRATULUJEMY!