0 1 10 11 12 13 2 3 4 5 6 7 8 9

O szkole

Rekrutacja

Rekrutacja

2021-2022

Organizacja roku

Rada Pedagogiczna

Polityka jakości ZSM

Galeria zdjęć

Akty prawne

"Choćbyśmy nawet mogli stać się uczonymi uczonością drugich, mądrzy możemy być jedynie własną mądrością."
Michel de Montaigne

Nasi partnerzy:

Po raz kolejny, niezmiennie, wolontariusze ZSM zapraszają całą społeczność szkolną do udziału w ogólnopolskiej kampanii ,,Pola Nadziei” i włączenie się w zbiórkę pieniędzy na rzecz Fundacji ,,Pomóż Im”.  I choć w tym roku, ze względu na sytuację epidemiologiczną kwiaty nie zostaną zebrane z przyszkolnego ogródka, to dalej działamy. Nasze wolontariuszki, Kinga i Klaudia, zadbały już o szkolny żonkilowy ogródek oraz rozniosły i wrzuciły do skrzynek pocztowych ulotki zachęcające do wpłaty 1% podatku na rzecz fundacji.
Serdecznie zapraszamy wszystkich do wsparcia akcji na stronie: https://pomozim.org.pl/pola-nadziei-2021-on-line/

Akcja „Pola nadziei” ma na celu propagowanie idei wolontariatu, bezinteresownej pomocy nieuleczalnie chorym dzieciom oraz ich rodzinom. Staje się okazją do budzenia wrażliwości, empatii, kształtowania postaw prospołecznych. „Pola Nadziei” to międzynarodowy program realizowany wyłącznie przez hospicja, polegający na sadzeniu jesienią żonkili (symboli nadziei) na znak solidarności z chorymi i tworzeniu „pól nadziei”. Kiedy wiosną zakwitną – są rozdawane w trakcie ulicznych kwest. Pozyskane w ten sposób fundusze pozwalają na zaspokojenie potrzeb podopiecznych hospicjum.

J.R.

 


 

Odwiedza nas 22 gości oraz 0 użytkowników.