0 1 10 11 12 13 2 3 4 5 6 7 8 9

O szkole

Rekrutacja

Rekrutacja

2021-2022

Organizacja roku

Rada Pedagogiczna

Polityka jakości ZSM

Galeria zdjęć

Akty prawne

"Zawsze idź przez życie tak jakbyś miał coś nowego do nauczenia się, a tak się stanie."
Vernon Howard

Nasi partnerzy:

Po raz kolejny nasza szkoła została wyróżniona jako przykład dobrej praktyki. 22 marca z okazji Dnia Nowych Technologii w Edukacji uczniów naszej szkoły wirtualnie- na zajęciach on-line odwiedził wiceminister edukacji i nauki Dariusz Piontkowski. W spotkaniu uczestniczyła również podlaska kurator oświaty Beata Pietruszka. Po krótkim przywitaniu szanownych gości przez panią dyrektor Dorotę Kondratiuk zostali oni zaproszeni do obserwacji zajęć przeprowadzonych z wykorzystaniem technik uczenia na odległość.  Udział w zajęciach, które prowadzili nauczyciele ZSM p. Piotr Jasłowski o p. Marcin Więcko na platformie Teams, z tak wyjątkowymi gośćmi był dla uczniów sporym przeżyciem. Przeprowadzone lekcje pokazały, jak nowoczesne technologie mogą  stanowić znakomite wsparcie w edukacji zawodowej, zwłaszcza podczas nauki zdalnej. 

 


 

Odwiedza nas 66 gości oraz 0 użytkowników.