0 1 10 11 12 13 2 3 4 5 6 7 8 9

O szkole

Rekrutacja

Rekrutacja

2021-2022

Organizacja roku

Rada Pedagogiczna

Polityka jakości ZSM

Galeria zdjęć

Akty prawne

"Zawsze idź przez życie tak jakbyś miał coś nowego do nauczenia się, a tak się stanie."
Vernon Howard

Nasi partnerzy:

W czwartek 11 marca podczas  powiatowych eliminacji  XVI edycji Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych” pod Patronatem Starosty Powiatu Białostockiego Pana Jana Bolesława Perkowskiego zaprezentowało się 10 wolontariuszy reprezentujących  poszczególne  szkoły.  Mieli oni okazję przedstawić swój dorobek, opisać codzienną wolontariacką pracę.

Decyzją Jury spośród uczestników została wyłoniona Ósemka Wspaniałych, z której wybrano reprezentanta Powiatu Białostockiego na Eliminacje Ogólnopolskie. W tym roku Powiat Białostocki będzie reprezentowała uczennica Zespołu Szkół Mechanicznych w Łapach – Kinga Szyluk. Jesteśmy dumni z Kingi i gratulujemy pani Grażynie Samson – opiekunce Szkolnego Koła Wolontariatu.

Klub Wolontariatu w Zespole Szkół Mechanicznych ma wieloletnią tradycję działania. Wolontariusze ZSM znani są w lokalnej społeczności ze swojego zaangażowania i empatii. Nasi uczniowie mimo trudności spowodowanych epidemią COVID-19, włączają się w różne akcje pomocowe. Niejednokrotnie są też ich inicjatorami, pomagają różnym fundacjom, osobom starszym, chorym, bezpańskim zwierzętom, dbają też o opuszczone miejsca pamięci. Wolontariusz to ktoś , kto pracuje i pomaga z własnej nieprzymuszonej woli nie dostając za to żadnego wynagrodzenia. Dlatego właśnie tak ważne jest, aby zauważyć docenić ich pracę.

Wielkie podziękowania kierujemy w stronę Starostwa Powiatowego w Białymstoku za zorganizowanie eliminacji w tak trudnym czasie pandemii. Zaangażowanie uczestników oraz jury wymagało wielkiej uważności i zastosowania reżimu sanitarnego. Pomimo trudności wszystko znakomicie się udało. Organizacyjnie przedsięwzięcie można uznać za sukces. Gratulujemy i dziękujemy!

infozsm

 


 

Odwiedza nas 19 gości oraz 0 użytkowników.