0 1 10 11 12 13 2 3 4 5 6 7 8 9

O szkole

Rekrutacja

Rekrutacja

2021-2022

Organizacja roku

Rada Pedagogiczna

Polityka jakości ZSM

Galeria zdjęć

Akty prawne

"Zawsze idź przez życie tak jakbyś miał coś nowego do nauczenia się, a tak się stanie."
Vernon Howard

Nasi partnerzy:

Zespół Szkół Mechanicznych im. Stefana Czarnieckiego w Łapach znalazł się na liście 433 placówek w całej Polsce, które otrzymały Akredytację na realizację projektów w programie Erasmus++ Kształcenie i Szkolenia Zawodowe.  Wyniki szczęśliwego dla nas konkursu wniosków zostały ogłoszone w dniu 26 lutego 2021. Czekaliśmy na nie  od końca października, kiedy to był termin składania dokumentacji. Akredytacja Erasmus daje nam ogromną możliwość otwarcia na międzynarodową współpracę i szeroko pojętą wymianę:  doświadczeń, uczniów oraz kadry pedagogicznej. Otrzymania Akredytacji Erasmusa potwierdza, że  plan ​​ ZSM zakładający wdrożenia wysokiej jakości działań w zakresie mobilności międzynarodowej spełnia wszelkie wymagania Programu. To dla naszej szkoły wielkie wyróżnienie i sukces. Jeszcze nigdy nie mieliśmy pewności, że składane na międzynarodowe projekty wnioski będą zrealizowane.

Uczniowie ZSM w ubieglych latach w ramach programu Erasmus zdobywali już wiedzę i doświadczenie na praktykach w Czechach, Hiszpanii, w Grecji i na Litwie. Obecna Akredytacji umożliwia korzystanie z ułatwionej formy wnioskowania o dofinansowanie projektów w Akcji 1 w latach 2021-2027 i kolejne grupy naszych uczniów będą mogły uczestniczyć w zagranicznych stażach! 

                                                                                                                          Dorota Kondratiuk

 


 

Odwiedza nas 139 gości oraz 0 użytkowników.