0 1 10 11 12 13 2 3 4 5 6 7 8 9

O szkole

Rekrutacja

Rekrutacja

2021-2022

Organizacja roku

Rada Pedagogiczna

Polityka jakości ZSM

Galeria zdjęć

Akty prawne

"Nauka jest jak niezmierne morze. Im więcej jej pijesz, tym bardziej jesteś spragniony."
Stefan Żeromski

Nasi partnerzy:

Już niedługo ruszy kolejna inwestycja w kształcenie zawodowego w Zespole Szkół Mechanicznych im. St. Czarnieckiego oraz w Centrum Kształcenia Zawodowego w Łapach.  Zarząd Województwa Podlaskiego na posiedzeniu 28 stycznia 2021r. przyznał dotację w wysokości 3,5 tys. złotych. na realizację projektu, w ramach którego w nowoczesny sprzęt dydaktyczny zostaną wyposażone pracownie , m.in. mechaniczna, energii odnawialnych, pracownica samochodowa i elektryczna. Ponadto 67 uczniów naszej szkoły weźmie udział w stażach zawodowych oraz w zajęciach nadających uprawnienia zawodowe. Z kolei nauczyciele kształcenia zawodowego skorzystają ze szkoleń, kursów i studiów podyplomowych.
To już kolejna tak znacząca  inwestycja w szkolnictwo zawodowe w Łapach. Dziękujemy Zarządowi Województwa Podlaskiego, Panu Marszałkowi, Powiatowi Białostockiemu, Panu Staroście i Panu Wicestaroście oraz całemu Zarządowi za okazane wsparcie.
Koszt realizacji tego projektu wynosi 4 mln zł, z czego dofinansowanie z RPOWP wyniesie 3,5 mln zł. Będzie on gotowy w czerwcu 2022 roku.

ZSM Info

 

 


 

Odwiedza nas 39 gości oraz 0 użytkowników.