0 1 10 11 12 13 2 3 4 5 6 7 8 9

O szkole

Rekrutacja

Rekrutacja

2021-2022

Organizacja roku

Rada Pedagogiczna

Polityka jakości ZSM

Galeria zdjęć

Akty prawne

"Uczyć się i nie myśleć to strata czasu, myśleć i nie uczyć się to niebezpieczeństwo"
Konfucjusz

Nasi partnerzy:

Fundacja Pomóż Im wspiera dzieci, które doświadczyły cierpienia w związku z chorobą nowotworową. Organizatorzy od lat organizują akcje, zbiórki i przeznaczają pozyskane środki swoim podopiecznym. W tym szczególnym roku działania są utrudnione, ale jest nowy pomysł Fundacji- Puszka dobra  i już tradycyjnie :-) znalazł on odzew wśród wolontariuszy z ZSM. Klaudia Kowalewska i jej koleżanki z klasy Id i IID utworzyły tzw. wirtualną puszkę. Każdy z nas może pomóc ją napełnić i wesprzeć dziewczyny w ich szlachetnym działaniu. Link do utworzonej przez nasze wolontariuszki wirtualnej puszki znajduje się TUTAJ
Zbiórka „Puszka dobra” wymaga dokonywania wpłat z wykorzystaniem konta na FB. Ta forma wpłaty może więc stanowić pewną trudność. Osoby zainteresowane

informujemy o możliwości dokonania wpłaty bezpośrednio przez stronę fundacji „Pomóż Im”- z dopiskiem Białostockie Hospicjum dla Dzieci w zakładce „Wpłać darowiznę”. Wówczas też dołożymy swoją cząstkę w czynienie dobra, pomocy tym, którzy nie proszą, ale potrzebują. 

Wszyscy noszą w sobie moc sprawczą i chęć pomagania. Warto zmieniać świat na lepszy. Wierzymy, że tak jak zwykle akcja spotka się z odzewem w społeczności naszej szkoły. 

 


 

Odwiedza nas 39 gości oraz 0 użytkowników.