1 10 11 12 13 2 3 4 5 6 7 8 9

O szkole

Oferta edukacyjna

Organizacja roku

Rada Pedagogiczna

Polityka jakości ZSM

Galeria zdjęć

Akty prawne

"Wybierz pracę, którą kochasz, a nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoim życiu."
Konfucjusz

Nasi partnerzy:

             Wolontariat to sposób na dobre i wartościowe życie. Nasz szkolny klub wolontariatu w ZSM funkcjonuje od 2002 roku. Braliśmy udział w pożytecznych akcjach, uroczystościach, zbiórkach organizowanych przez nas czy przez inne fundacje, pomagaliśmy. 
               W ostatnim czasie trzy nasze uczennice miały możliwość wzięcia udziału w projekcie Młodzi Liderzy. W ramach tego przedsięwzięcia młodzież z województwa białostockiego miała za zadanie opracowanie i realizację autorskich projektów. W sobotę- 28 listopada odbyła się ich prezentacja na „gali on-line”. Nasze wolontariuszki- Karolina, Łucja i Kinga prezentowały swój projekt "Plotkarze" .

Okazało się, że ważny jest nie tylko pomysł, ale i umiejętności autoprezentacji, gdy występuje się przed gronem trzydziestu osób. Dziewczęta poradziły sobie, otrzymały certyfikaty, wejściówki do kina, do lokali gastronomicznych w Białymstoku, ale przede wszystkim cenne doświadczenia, a one uczą, dają szansę na rozwój i sukcesy.  

 


 

Odwiedza nas 31 gości oraz 0 użytkowników.