"Jeśli a oznacza szczęście, to a=x+y+z, gdzie x - praca, y - rozrywki, z - umiejętność trzymania języka za zębami.

Po raz kolejny w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości organizujemy nasz Szkolny Tydzień Przedsiębiorczości.  W zmienionej formule- na miarę nowych okoliczności zdalnego nauczania. Nie możemy się spotkać „na żywo” w grupach warsztatowych,  nie możemy zaprosić uczniów szkół podstawowych do naszej szkoły, ale możemy spotykać się … on-line! Tematem przewodnim tegorocznej światowej edycji jest NOWA NORMALNOŚĆ, pokazanie, że dzięki zaangażowaniu osób aktywnych, wytrwałych, posiadających wiedzą i cele jesteśmy w stanie funkcjonować i szukać alternatywnych form pracy, rozwoju i satysfakcji.

Jak więc będzie wyglądał tegoroczny Szkolny Tydzień Przedsiębiorczości? Już od jutra - codziennie na FB i Instagramie będziemy zamieszczali ciekawe, ważne ze względu na Waszą przyszłość informacje, filmiki, testy, które pozwolą Wam na lepsze samopoznanie i bardziej trafne decyzje.

Zaprezentujemy, jak pomagamy rozwijać przedsiębiorczość, jakie stwarzamy szanse i możliwości. Pokażemy, jak staramy się podążać za współczesnymi trendami- jak zmienia się nasze kształcenie zawodowe dla zmian ekologicznych i cyfrowych.

Tydzień Przedsiębiorczości to przecież projekt promujący świadomy rozwój, aktywną postawę wobec życia i podejmowanie nowych, rozwojowych inicjatyw.
Zachęcamy do poświęcenia codzienni kilku minut na własne samopoznanie i rozwój!