1 10 11 2 3 4 5 6 7 8 9

ZSM

Zaprasza!!!

Galeria zdjęć

Rada Pedagogiczna

Akty prawne

Organizacja roku

Polityka jakości ZSM

Rekrutacja

Film promujący ZSM

"Twój los zależy od Twoich nawyków"
Brian Tracy


 

Nasi partnerzy:

             Po raz kolejny w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości organizujemy nasz Szkolny Tydzień Przedsiębiorczości.  W zmienionej formule- na miarę nowych okoliczności zdalnego nauczania. Nie możemy się spotkać „na żywo” w grupach warsztatowych,  nie możemy zaprosić uczniów szkół podstawowych do naszej szkoły, ale możemy spotykać się … on-line! Tematem przewodnim tegorocznej światowej edycji jest NOWA NORMALNOŚĆ, pokazanie, że dzięki zaangażowaniu osób aktywnych, wytrwałych, posiadających wiedzą i cele jesteśmy w stanie funkcjonować i szukać alternatywnych form pracy, rozwoju i satysfakcji.

  Jak więc będzie wyglądał tegoroczny Szkolny Tydzień Przedsiębiorczości? Już od jutra - codziennie na FB i Instagramie będziemy zamieszczali ciekawe, ważne ze względu na Waszą przyszłość informacje, filmiki, testy, które pozwolą Wam na lepsze samopoznanie i bardziej trafne decyzje.

Zaprezentujemy, jak pomagamy rozwijać przedsiębiorczość, jakie stwarzamy szanse i możliwości. Pokażemy, jak staramy się podążać za współczesnymi trendami- jak zmienia się nasze kształcenie zawodowe dla zmian ekologicznych i cyfrowych.

Tydzień Przedsiębiorczości to przecież projekt promujący świadomy rozwój, aktywną postawę wobec życia i podejmowanie nowych, rozwojowych inicjatyw.       
Zachęcamy do poświęcenia codzienni kilku minut na własne samopoznanie i rozwój!

 


 

Odwiedza nas 24 gości oraz 0 użytkowników.