1 10 11 2 3 4 5 6 7 8 9

ZSM

Zaprasza!!!

Galeria zdjęć

Rada Pedagogiczna

Akty prawne

Organizacja roku

Polityka jakości ZSM

Rekrutacja

Film promujący ZSM

"Twój los zależy od Twoich nawyków"
Brian Tracy


 

Nasi partnerzy:

 

         23 października 2020r. Zespół Szkół Mechanicznych im. Stefana Czarnieckiego w Łapach otrzymał Szkolny Zestaw Multimedialny, na który składa  się komplet 25 tabletów wraz z oprogramowaniem, akcesoriami i kartą Sim. Sprzęt został przekazany w ramach funkcjonowania Naukowej i Akademickiej Sieci Komputerowej – Państwowego Instytutu Badawczego ( NASK). Oprócz wymienionych narzędzi  umożliwiających  uczniom uczestnictwo w zajęciach lekcyjnych prowadzonych zdalnie, szkoła od kwietnia b.r. korzysta z Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej (OSE),  dzięki której mamy szybki Internet  światłowodowy. 
Wszystkie te udogodnienia są bardzo potrzebne w codziennej pracy dydaktycznej, a w sytuacji edukacji zdalnej – wprost bezcenne.

 


 

Odwiedza nas 149 gości oraz 0 użytkowników.