1 10 11 2 3 4 5 6 7 8 9

ZSM

Zaprasza!!!

Galeria zdjęć

Rada Pedagogiczna

Akty prawne

Organizacja roku

Polityka jakości ZSM

Rekrutacja

Film promujący ZSM

"Twój los zależy od Twoich nawyków"
Brian Tracy


 

Nasi partnerzy:

     Tradycja współpracy wolontariuszy z Zespołu Szkół Mechanicznych im. Stefana Czarnieckiego w Łapach z Domowym Hospicjum Dziecięcym liczy sobie już kilka lat. Dzisiaj, 29 października, wspierając  fundację „Pomóż im” Domowe Hospicjum dla Dzieci,  po raz kolejny sadziliśmy dziś przed szkołą cebulki żonkili, aby wiosną po raz kolejny wyjść do ludzi i kwestować na rzecz pomocy dzieciom z chorobami nowotworowymi.

„A ten kwiatek, który w rękach trzymam, ten kwiatek, ale także to wszystko, co jest trudem, wzięli na siebie ludzie, którzy się spotkali po to żeby pomóc tym, którym jest najtrudniej. To są Pola Nadziei. Nie zapraszamy nikogo na pola, zapraszamy do tej pewności o prawdzie, o dobru, o nadziei. Do Hospicjów przychodzą wszyscy, którzy podejmują się tego trudu, żeby nie to co smutne, to co przygnębiające, to co jest prawie że rozpaczliwe, miało ostatnie słowo, tylko prawda, dobro i miłość. Pola Nadziei mają wziąć na siebie cząstkę tego trudu, żeby pomóc innym, już nie słowem, ale swoją własną NADZIEJĄ.” 
Słowa Ks. Kardynała Franciszka Macharskiego

 


 

Odwiedza nas 78 gości oraz 0 użytkowników.