1 10 11 2 3 4 5 6 7 8 9

ZSM

Zaprasza!!!

Galeria zdjęć

Rada Pedagogiczna

Akty prawne

Organizacja roku

Polityka jakości ZSM

Rekrutacja

Film promujący ZSM

"Twój los zależy od Twoich nawyków"
Brian Tracy


 

Nasi partnerzy:

Od poniedziałku - 26 października -  nauka w ZSM będzie odbywać się  wyłącznie w formie zdalnego nauczania na wszystkich przedmiotach. Dotyczy to również zajęć praktycznych. Wszystkie zajęcia, również te realizowane w Centrum Kształcenia Zawodowego, będą realizowane na odległość. Uczniowie pozostają w domach i uczą się w ramach zdalnego nauczania. Zajęcia praktyczne realizowane w ZSM będą odbywały się poprzez szkolną platformę edukacyjną - tak jak pozostałe przedmioty. O sposobie realizacji zajęć praktycznych w  CKZ uczniowie zostaną powiadomieni przez prowadzących zajęcia. Nowe zasady obowiązywać będą do 8 listopada.

Dyrektor ZSM

 


 

Odwiedza nas 132 gości oraz 0 użytkowników.