1 10 11 2 3 4 5 6 7 8 9

O Nas

Galeria zdjęć

Rada Pedagogiczna

Akty prawne

Organizacja roku

Polityka jakości ZSM

Rekrutacja 2020-2021

Film promujący ZSM

"Odkryłem, że im ciężej pracuję, tym bardziej sprzyja mi szczęście"
Thomas Jefferson


 

Nasi partnerzy:

Już dwa weekendy 25-27 września i 10-11 października wolontariusze z ZSM spędzili na warsztatach w Tykocinie. Kinga, Łucja, Karolina i Grzegorz są mile zaskoczeni wspaniałą atmosferą, ciekawymi zajęciami z fotografii, kreatywności i z komunikacji.  Z niepokojem czekamy, czy sytuacja związana z  COVID-19 pozwoli kontynuować wspólne podnoszenie kompetencji i zgłębianie zawartych znajomości. 

Jak przystało na liderów- podczas odbytych warsztatów wszyscy przystąpili do działania i aranżowania sytuacji,  pogłębienia wzajemnych relacji. Zostały dwa wyjazdy, wspólne wyjście do opery i kolacja. Jednak wcześniej do wykonania wspólny projekt.   Wolontariusze mają już swój pomysł. Może spróbujemy zaangażować większą ilość uczniów z naszej szkoły. 

                                                                                                                                                GS

 


 

Odwiedza nas 21 gości oraz 0 użytkowników.