0 1 10 11 12 13 2 3 4 5 6 7 8 9

O szkole

Rekrutacja

Rekrutacja

2021-2022

Organizacja roku

Rada Pedagogiczna

Polityka jakości ZSM

Galeria zdjęć

Akty prawne

"Nauka jest jak niezmierne morze. Im więcej jej pijesz, tym bardziej jesteś spragniony."
Stefan Żeromski

Nasi partnerzy:

Już dwa weekendy 25-27 września i 10-11 października wolontariusze z ZSM spędzili na warsztatach w Tykocinie. Kinga, Łucja, Karolina i Grzegorz są mile zaskoczeni wspaniałą atmosferą, ciekawymi zajęciami z fotografii, kreatywności i z komunikacji.  Z niepokojem czekamy, czy sytuacja związana z  COVID-19 pozwoli kontynuować wspólne podnoszenie kompetencji i zgłębianie zawartych znajomości. 

Jak przystało na liderów- podczas odbytych warsztatów wszyscy przystąpili do działania i aranżowania sytuacji,  pogłębienia wzajemnych relacji. Zostały dwa wyjazdy, wspólne wyjście do opery i kolacja. Jednak wcześniej do wykonania wspólny projekt.   Wolontariusze mają już swój pomysł. Może spróbujemy zaangażować większą ilość uczniów z naszej szkoły. 

                                                                                                                                                GS

 


 

Odwiedza nas 74 gości oraz 0 użytkowników.