1 10 11 2 3 4 5 6 7 8 9

O Nas

Galeria zdjęć

Rada Pedagogiczna

Akty prawne

Organizacja roku

Polityka jakości ZSM

Rekrutacja 2020-2021

Film promujący ZSM

"Ludzie sukcesu ciągle się uczą i rozwijają, Ludzie przeciętni uważają, że już wszystko wiedzą."
Harv Eker


 

Nasi partnerzy:

25 września obchodziliśmy w ZSM Europejski Dzień Języków Obcych. Z tej okazji przez szkolny radiowęzeł odtwarzane były  fragmenty dramatu Williama Szekspira „Romeo i Julia” oraz powieści Johanna Wolfganga Goethego „Cierpienia młodego Wertera”. Przygotowana również została wystawa z najpiękniejszymi zabytkami Wielkiej Brytanii, USA, Niemiec - wykonana przez uczniów. Komunikowanie się w językach obcych to jedna z kluczowych kompetencji- warto więc ją popularyzować.

Mamy nadzieję, że piękne dialogi zachęciły wszystkich do nauki języków obcych. :-)
Do zobaczenia… do usłyszenia za rok.

Nauczyciele języków obcych

 


 

Odwiedza nas 36 gości oraz 0 użytkowników.