0 1 10 11 12 13 2 3 4 5 6 7 8 9

O szkole

Rekrutacja

Rekrutacja

2021-2022

Organizacja roku

Rada Pedagogiczna

Polityka jakości ZSM

Galeria zdjęć

Akty prawne

"Nauka jest jak niezmierne morze. Im więcej jej pijesz, tym bardziej jesteś spragniony."
Stefan Żeromski

Nasi partnerzy:

Akcja Narodowe Czytanie jest organizowana przez Prezydenta RP od 2012 roku. W trakcie dziewiątej odsłony, 5 września 2020 roku, czytano dramat Juliusza Słowackiego – wybitne dzieło polskiego romantyzmu.

W naszej szkole akcja „Narodowe Czytanie 2020” odbyła się 7 września. Uczniowie mieli okazję przypomnieć sobie fragmenty „Balladyny” dzięki słuchowisku, które odtworzono w szkolnym radiowęźle. Na korytarzach rozbrzmiewały dialogi Ballady, Aliny i Kirkora…. To nasze kolejne multimedialne spotkanie z klasyką literatury odnalezioną w zasobach internetowych.

Dziękujemy za wsparcie uczniom z klasy 4 m. Do zobaczenia… do usłyszenia za rok. 

Ilustracja do najstarszego wydania „Ballady” zaczerpnięta z Federacji Bibliotek Cyfrowych http://bc.wbp.lublin.pl/dlibra/doccontent?id=24498

                                                                                                                      Realizatorki akcji: Monika Chorko, Iwona Łapińska i nauczycielki języka polskiego

 

 


 

Odwiedza nas 60 gości oraz 0 użytkowników.