0 1 10 11 12 13 2 3 4 5 6 7 8 9

O szkole

Rekrutacja

Rekrutacja

2021-2022

Organizacja roku

Rada Pedagogiczna

Polityka jakości ZSM

Galeria zdjęć

Akty prawne

"Choćbyśmy nawet mogli stać się uczonymi uczonością drugich, mądrzy możemy być jedynie własną mądrością."
Michel de Montaigne

Nasi partnerzy:

            Przypominamy, że uczniowie mogą składać wnioski, o przyznanie stypendium szkolnego na rok szkolny 2020/2021. O wsparcie mogą ubiegać się uczniowie, którzy mają dochód w rodzinie niższy niż 528 złotych netto. Wnioski należy pobrać i składać w nieprzekraczalnym terminie do dnia 15 września 2020 r., w Miejskich lub Gminnych Ośrodkach Opieki Społecznej, w zależności od miejsca zameldowania.  Uczniom przysługuje również dofinansowanie do bezpłatnych obiadów lub zasiłek żywieniowy, gdy dochód na osobę w rodzinie nie przekracza 792 zł netto. W przypadku innych pytań prosimy o zgłaszanie się do pedagoga szkolnego, p. Grażyny Samson.              

 

 


 

Odwiedza nas 15 gości oraz 0 użytkowników.