"Człowiek, który nie czyta dobrych książek, nie ma żadnej przewagi nad tym, który nie umie ich czytać wcale"
Mark Twain

Rządowe wsparcie dla niepełnosprawnych uczniów szkół ponadpodstawowych na zakup podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych w latach 2020-2022.

Szczegółowe informacje na stronie MEN pod adresem https://www.gov.pl/web/edukacja/wsparcie-dla-uczniow-niepelnosprawnych. Wnioski i kwestionariusze do pobrania w załącznikach. Zapraszamy uczniów uprawnionych do zapoznania się i złożenia do szkoły dokumentów w wyznaczonych terminach. W celu otrzymania dofinansowania należy przedstawić dowód zakupu, którym może być:

1) faktura VAT wystawiona imiennie na ucznia albo na osoby uprawnione; 2) rachunek; 3) paragon; 4) oświadczenie o zakupie podręczników, materiałów edukacyjnych lub materiałów ćwiczeniowych wraz z informacją o rozliczeniu wydatków.

Wnioski do pobrania z załączników lub w sekretariacie szkoły. Załącznik nr 1 należy złożyć do 11 września 2020 roku.

Załączniki do pobrania:

Załącznik 1