0 1 10 11 12 13 2 3 4 5 6 7 8 9

O szkole

Rekrutacja

Rekrutacja

2021-2022

Organizacja roku

Rada Pedagogiczna

Polityka jakości ZSM

Galeria zdjęć

Akty prawne

"Jest tylko jeden sposób nauki. Poprzez działanie."
Paulo Coelho

Nasi partnerzy:

Rządowe wsparcie dla niepełnosprawnych uczniów szkół ponadpodstawowych na zakup podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych w latach 2020-2022.

Szczegółowe informacje na stronie MEN pod adresem https://www.gov.pl/web/edukacja/wsparcie-dla-uczniow-niepelnosprawnych. Wnioski i kwestionariusze do pobrania w załącznikach. Zapraszamy uczniów uprawnionych do zapoznania się i złożenia do szkoły dokumentów w wyznaczonych terminach. W celu otrzymania dofinansowania należy przedstawić dowód zakupu, którym może być:

1) faktura VAT wystawiona imiennie na ucznia albo na osoby uprawnione; 2) rachunek; 3) paragon; 4) oświadczenie o zakupie podręczników, materiałów edukacyjnych lub materiałów ćwiczeniowych wraz z informacją o rozliczeniu wydatków.

Wnioski do pobrania z załączników lub w sekretariacie szkoły. Załącznik nr 1 należy złożyć do 11 września 2020 roku.

Załączniki do pobrania:

Załącznik 1

Załącznik 2

 


 

Odwiedza nas 42 gości oraz 0 użytkowników.