1 10 11 2 3 4 5 6 7 8 9

O szkole

Rekrutacja

Organizacja roku

Rada Pedagogiczna

Polityka jakości ZSM

Galeria zdjęć

Akty prawne

"Geniusz to 1% inspiracji i 99% potu"
Thoma Edison

Nasi partnerzy:

Pomimo czasowych ograniczeń funkcjonowania jednostek oświaty uczniowie łapskiego Mechaniaka mają w dalszym ciągu możliwość poszerzania swoich zainteresowań w dodatkowych- pozalekcyjnych formach doskonalenia- na miarę XXI wieku.

Taką okazją jest uczestnictwo w wykładach seminaryjnych prowadzonych przez białostockie uczelnie, a realizowanych w ramach projektu Centrum Kompetencji BOF- kompleksowy model wsparcia i modernizacji systemu kształcenia zawodowego na terenie Białostockiego Obszaru Funkcjonalnego. Pod koniec maja uczniowie klas pierwszych uczestniczyli w wykładzie on-line przygotowanym przez pracowników naukowych Uniwersytetu w Białymstoku na temat Zagrożenia związane z globalnymi zmianami środowiska.

W czerwcu dwa kolejne seminaria- tym razem przygotowane przez wykładowców Politechniki w Białymstoku: Projektowanie i użycie druku 3D oraz Komunikacja niewerbalna.

Uczestnictwo w tego typu spotkaniach on-line  to doskonała okazja, by z jednej strony poszerzać swoją pozaszkolną wiedzę o tematykę ściśle związaną z problematyką współczesnego świata, ale także by zetknąć się z atmosferą i jakością nauczania na poziomie wyższej uczelni. Jak każde doświadczenie- na pewno do wykorzystania w przyszłości!

ZSM Info

 


 

Odwiedza nas 129 gości oraz 0 użytkowników.