1 10 11 2 3 4 5 6 7 8 9

2020-2021

Film promujący ZSM

"Duża część postępu w nauce była możliwa dzięki ludziom niezależnym lub myślącym nieco inaczej."
Chris Darimont

Przyłączamy się!

Zapraszamy całą społeczność ZSM i mieszkańców Łap, aby kolejny raz włączyli się w zbiórkę na rzecz Fundacji Pomóż Im. Po raz dziesiąty wspierajmy razem Dzieci z białostockiego hospicjum i ich rodziny.  Potrzebują nas.

W tym roku w związku z sytuacją epidemiologiczną zbiórka została przeniesiona do Internetu. Odbywa się poprzez dokonywanie bezpośrednio wpłat na konto zbiórki.

Zbiórka trwa do 14 czerwca 2020 roku możemy przyłączyć się wysyłając pieniądze przelewem na konto bankowe lub bezpośrednio przez link:

Prosimy, nie bądźmy obojętni, wspierajmy fundację, która pomaga na co dzień dzieciom i ludziom w tych trudnych chwilach choroby.

Konto bankowe prowadzonej zbiórki   PL44 1160 2202 0000 0000 9776 5536

Zatrzymaj się na chwilę refleksji, kliknij, pomóż.

Dyrekcja, nauczyciele i wolontariusze