1 10 11 2 3 4 5 6 7 8 9

LO dla Dorosłych

Galeria zdjęć

Rada Pedagogiczna

Akty prawne

Organizacja roku

Polityka jakości ZSM

Rekrutacja

2020-2021

Film promujący ZSM

"Jeśli a oznacza szczęście, to a=x+y+z, gdzie x - praca, y - rozrywki, z - umiejętność trzymania języka za zębami.
Albert Einstein


 

Nasi partnerzy:

Nowe terminy rekrutacji do szkół ponadpodstawowych ogłoszone zostaną przez MEN w środę- 13 maja.  Wtedy też podamy na Stronie Szkoły aktualny kalendarz rekrutacji. Ale już możliwe jest pobieranie wniosków o przyjęcie do naszej szkoły! Zapraszamy do zakładki "Rekrutacja 2020-2021"- Dokumenty do poszczególnych szkół. Możliwe jest również pobranie wniosku w Kancelarii Szkoły. Prosimy o pamiętaniu zachowania zasad bezpieczeństwa związanych z zagrożeniem koronawirusem.  

 


 

Odwiedza nas 45 gości oraz 0 użytkowników.