1 10 11 2 3 4 5 6 7 8 9

2020-2021

Film promujący ZSM

"Jeśli a oznacza szczęście, to a=x+y+z, gdzie x - praca, y - rozrywki, z - umiejętność trzymania języka za zębami.

Drodzy Uczniowie!

Przypominamy Wam o  obowiązku terminowego rozliczania się z prac zadawanych przez nauczycieli on-line na szkolnej platformie edukacyjnej.

Wasza systematyczność pozwoli na skuteczne i efektywne zdalne nauczanie. Pamiętajcie, że oceny z prac będą między innymi podstawą do sklasyfikowania na koniec roku szkolnego. Materiały i zadania przesyłamy Wam wierząc, że sobie z nimi bez problemu poradzicie, a my będziemy mogli Was  dzięki temu jak najlepiej  ocenić.

Ci z Was, którzy będą rzetelnie realizować przesyłane przez nauczycieli zadania, zostaną nagrodzeni dobrymi ocenami.

Aktywne uczestnictwo w pracy zdalnej szkoły nie funkcjonuje na zasadzie dobrowolności. Jest dla Was -jako uczniów szkoły - obligatoryjne .

Odrabianie prac zadanych przez nauczycieli jest dla wszystkich uczniów OBOWIĄZKOWE i z tego każdy uczeń zostanie rozliczony.