0 1 10 11 2 3 4 5 6 7 8 9

LO dla Dorosłych

Galeria zdjęć

Rada Pedagogiczna

Akty prawne

Organizacja roku

Polityka jakości ZSM

Rekrutacja

2020-2021

Film promujący ZSM

"Wszystko, czego się dotąd nauczyłeś, zatraci sens, jeśli nie potrafisz znaleźć zastosowania dla tej wiedzy."
Paulo Coelho


 

Nasi partnerzy:

Termin składania deklaracji na sesję czerwiec-lipiec 2020 r. przez tych zdających, którzy nie zdali egzaminu w sesji styczeń-luty 2020 r., a chcą ponownie przystąpić do egzaminu  został wydłużony do 31 marca 2020r.

Zgodnie z komunikatem Centralnej Komisji Egzaminacyjnej do egzaminu poprawkowego  mogą przystąpić tylko osoby, które przystępowały do niego  w sesji zimowej 2020.

Ze względu na okoliczności związane z niemożnością osobistego złożenia deklaracji informujemy, że wypełnioną deklarację można złożyć  w formie elektronicznej, przesyłając skan albo wyraźnie zdjęcie podpisanego dokumentu na następujący  adres e-mail    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Deklaracja w wersji edytowalnej dostępna jest  do pobrania TUTAJ

 


 

Odwiedza nas 175 gości oraz 0 użytkowników.