1 10 11 2 3 4 5 6 7 8 9

LO dla Dorosłych

Galeria zdjęć

Rada Pedagogiczna

Akty prawne

Organizacja roku

Polityka jakości ZSM

Rekrutacja

2020-2021

Film promujący ZSM

"Nie wystarczy dużo wiedzieć, ażeby być mądrym."
Heraklit z Efezu


 

Nasi partnerzy:

Wypadki ostatnich dni i tygodni pokazały, że wielu rzeczy nie da się przewidzieć.  Sytuacja epidemii spowodowanej koronawirusem zakłóciła porządek naszej organizacji  pracy. Życie musi się jednak toczyć dalej, abyśmy po zakończeniu tego światowego kryzysu mogli wrócić do normalności. Dlatego od dzisiaj rozpoczynamy naukę zdalną. Wszyscy nauczyciele przygotowali dla Was  materiały do samodzielnego opracowania.

Jest to dla nas wszystkich nowe doświadczenie. Będzie inaczej niż do tej pory, ale na pewno ciekawie. Nauczyciele będą zadawali partie materiału do opracowania. Ten materiał  trzeba będzie zaliczyć w formie zależnej od warunków. Jeżeli szkoły pozostaną nieczynne, będzie to forma on-line. Będziemy realizowali materiał ze wszystkich przedmiotów. Jeżeli to się uda - jest szansa,  że nie trzeba będzie wydłużać roku szkolnego.  Dla nas, Polaków, zdobywanie wiedzy w trudnych okolicznościach to nie nowość. Wiedza i wykształcenie to wielkie wartości. Zdawali sobie z tego sprawę nasi przodkowie w czasie zaborów i pod okupacją, ucząc się pomimo bardzo trudnych warunków. Dziś mamy Internet  i wspaniale przygotowane materiały do e-nauki. Będziemy z nich korzystać przez najbliższe tygodnie, pozostając w domach. Nie marnujmy czasu. Zabieramy się do pracy...

Dorota Kondratiuk-
dyrektor Zespołu Szkół Mechanicznych
im. Stefana Czarnieckiego w Łapach  

 


 

Odwiedza nas 16 gości oraz 0 użytkowników.