1 10 11 2 3 4 5 6 7 8 9

LO dla Dorosłych

Galeria zdjęć

Rada Pedagogiczna

Akty prawne

Organizacja roku

Polityka jakości ZSM

Rekrutacja

2020-2021

Film promujący ZSM

"Jeśli a oznacza szczęście, to a=x+y+z, gdzie x - praca, y - rozrywki, z - umiejętność trzymania języka za zębami.
Albert Einstein


 

Nasi partnerzy:

Najpewniejsza wiedza u źródeł, dlatego 27 lutego gościliśmy na zajęciach profilaktycznych funkcjonariuszy policji. Pani Monika Perkowska i pan Tomasz Łapiński z Komisariatu Policji w Łapach przeprowadzili w klasach zajęcia o tematyce odpowiedzialności prawnej osób nieletnich oraz poruszyli zagadnienia związane z zagrożeniami cyberprzemocą. W spotkaniach wzięła udział młodzież z klas pierwszych. Uczniowie zyskali ważną wiedzę i poznali sposoby dbania o wszelakiego typu bezpieczeństwo własne.

G.S.

 


 

Odwiedza nas 73 gości oraz 0 użytkowników.