0 1 10 11 2 3 4 5 6 7 8 9

LO dla Dorosłych

Galeria zdjęć

Rada Pedagogiczna

Akty prawne

Organizacja roku

Polityka jakości ZSM

Rekrutacja

2020-2021

Film promujący ZSM

"Żyj tak, jakbyś miał umrzeć jutro. Ucz się tak, jakbyś miał żyć wiecznie."
Gandhi Mahatma


 

Nasi partnerzy:

       Wolontariusze z Zespołu Szkół Mechanicznych w Łapach wraz całą szkolna społecznością biorą udział w akcji, której patronuje Minister Edukacji Narodowej -p.n. Razem na Święta. Pamiętając o tych, którym w czas Świąt Bożego Narodzenia najbardziej potrzebne są serdeczne gesty i pamięć, zorganizowaliśmy  zbiórkę darów na potrzeby polskich Domów Dziecka na Litwie. Karmę i wyposażenie dostanie także schronisko dla zwierząt w Wysokiem Mazowieckiem.  Wolontariusze jak co roku pamiętają o udziale w akcjach charytatywnych Caritasu i o podopiecznych oddziału opieki paliatywnej w łapskim szpitalu. Bądźmy razem w Święta – niby tylko tyle, a tak dużo może to znaczyć nie tylko dla tych, którzy potrzebują pomocy, ale także dla tych, którzy są potrzebni. 

                                                                                                                           

 


 

Odwiedza nas 125 gości oraz 0 użytkowników.