"Lepiej częściowo mieć rację, niż całkowicie się mylić."
Warren Buffett
Dzisiaj nie losujemy szczęśliwego numerka

Uczniowie Zespołu Szkół Mechanicznych im. Stefana Czarnieckiego w Łapach wzięli udział jesiennej akcji MEN „Szkoła Pamięta”. Dla szkoły to nie jest pierwszy raz, kiedy dajemy dowód pamięci o lokalnych cmentarzach i ich historii. Wolontariusze ZSM od lat kwestują na cmentarzu w Łapach w ramach działania „Ocalmy od zniszczenia”. W tym roku oba wydarzenia szczęśliwie się połączyły i otrzymaliśmy pamiątkowy dyplom podpisany przez Ministra Edukacji Narodowej.

Miło nam, że Pan Minister docenił uczestnictwo uczniów w  utrwalaniu pamięci o naszej wspólnej przeszłości.

Zsm inf.