0 1 10 11 2 3 4 5 6 7 8 9

LO dla Dorosłych

Galeria zdjęć

Rada Pedagogiczna

Akty prawne

Organizacja roku

Polityka jakości ZSM

Rekrutacja

2020-2021

Film promujący ZSM

"Żyj tak, jakbyś miał umrzeć jutro. Ucz się tak, jakbyś miał żyć wiecznie."
Gandhi Mahatma


 

Nasi partnerzy:

          Uczniowie Zespołu Szkół Mechanicznych im. Stefana Czarnieckiego w Łapach wzięli udział jesiennej akcji MEN „Szkoła Pamięta”. Dla szkoły to nie jest pierwszy raz, kiedy dajemy dowód pamięci o lokalnych cmentarzach i ich historii. Wolontariusze ZSM od lat kwestują na cmentarzu w Łapach w ramach działania „Ocalmy od zniszczenia”. W tym roku oba wydarzenia szczęśliwie się połączyły i otrzymaliśmy pamiątkowy dyplom podpisany przez Ministra Edukacji Narodowej.

  Miło nam, że Pan Minister docenił uczestnictwo uczniów w  utrwalaniu pamięci o naszej wspólnej przeszłości. 

                                                                                                                                                   Zsm inf.

 


 

Odwiedza nas 122 gości oraz 0 użytkowników.