0rekrutacja 1t-informatyk 2t-elektryk 3t-mechanik 4t-poj-sam 5t-budownictwa 6t-hotelarstwa 7-2II-LO-mundurowa 8mech-poj-sam 9monter-zabud

LO dla Dorosłych

Galeria zdjęć

Rada Pedagogiczna

Akty prawne

Organizacja roku

Polityka jakości ZSM

Rekrutacja

2019/2020

Film

promujący ZSM 2019/2020

"Jeśli nie zbudujesz swojego marzenia, ktoś inny Cię zatrudni, abyś pomógł mu zbudować jego."
Tony Gaskins


 

Nasi partnerzy:

Ośrodek Kultury Fizycznej w Łapach jak co roku zorganizował biegi przełajowe z okazji Święta Niepodległości. W zawodach tych uczestniczyli uczniowie naszej szkoły. Sześciu uczniów i dwie uczennice zdobyli w tych zawodach trzy medale. Dominik Roszkowski ponownie (niedawno wygrał w bigach ulicznych „Od Karolka do Karola”) był najlepszy, Sylwester Perkowski- trzeci wśród chłopców, a Gabriela Grygoruk- druga wśród dziewcząt. Należy również pochwalić postawę ucznia klasy Icd Jakuba Roszkowskiego, który zajął czwarte miejsce przegrywając tylko ze starszymi uczestnikami.

Lista startujących z naszej szkoły:

Chłopcy:

  1. Roszkowski Dominik IIbe
  2. Perkowski Sylwester IIbe
  3. Żebrowski Paweł IC
  4. Roszkowski Jakub Icd
  5. Drągowski Łukasz IIbe
  6. Górski Piotr IIe

Dziewczęta:

  1. Dworakowska Katarzyna IId
  2. Grygoruk Gabriela ID

 

A.P.

 


 

Odwiedza nas 295 gości oraz 0 użytkowników.