1 10 11 2 3 4 5 6 7 8 9

O Nas

Galeria zdjęć

Rada Pedagogiczna

Akty prawne

Organizacja roku

Polityka jakości ZSM

Rekrutacja 2020-2021

Film promujący ZSM

"Twój los zależy od Twoich nawyków"
Brian Tracy


 

Nasi partnerzy:

Podczas uroczystości wojewódzkich obchodów Dnia Edukacji Narodowej z udziałem Ministra Edukacji Narodowej Dariusza Piontkowskiego, które miały miejsce 11 października br. w Białymstoku, zasłużeni nauczyciele oraz pracownicy oświaty otrzymali odznaczenia państwowe, medale, nagrody Ministra Edukacji Narodowej oraz nagrody Podlaskiego Kuratora Oświaty. Wśród uhonorowanych osób znalazło się dwóch przedstawicieli łapskiej oświaty. Pani Dorota Kondratiuk, dyrektor naszej szkoły, która otrzymała nagrodę Ministra Edukacji Narodowej, oraz pani Barbara Łabęcka, wicedyrektor ZSM, której przyznana została nagroda Podlaskiego Kuratora Oświaty. Natomiast w dniu 14 października Pani Monika Chorko oraz pan Marcin Więcko zostali wyróżnieni nagrodą starosty Powiatu Białostockiego Jana Perkowskiego. Gratulujemy!

ZSM info

 


 

Odwiedza nas 88 gości oraz 0 użytkowników.