0rekrutacja 1t-informatyk 2t-elektryk 3t-mechanik 4t-poj-sam 5t-budownictwa 6t-hotelarstwa 7-2II-LO-mundurowa 8mech-poj-sam 9monter-zabud

LO dla Dorosłych

Galeria zdjęć

Rada Pedagogiczna

Akty prawne

Organizacja roku

Polityka jakości ZSM

Rekrutacja

2019/2020

Film

promujący ZSM 2019/2020

"Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami."
Adam Mickiewicz


 

Nasi partnerzy:

  W dniach 03 - 10 września w Centrum Informacyjnym ZSM odbyła się zbiórka i rejestracja używanych podręczników, przeznaczonych do sprzedaży na kiermaszu. Działanie to nauczyciel bibliotekarz, pani Monika Chorko,  poprzedził konsultacjami z nauczycielami przedmiotów ogólnokształcących i zawodowych na temat książek, z których uczniowie będą korzystać w roku szkolnym 2019/2020.

     Uczniowie klas programowo wyższych mogą przynieść podręczniki, które chcą sprzedać młodszym koleżankom i kolegom. W ten sposób CI odpowiedziało na potrzeby uczniów i rodziców, biorąc pod uwagę fakt, że wrzesień jest miesiącem wzmożonych wydatków na potrzeby szkolne.

      Szansę na zakup podręczników w korzystnych cenach ma każdy uczeń. W tym roku kiermasz cieszy się mniejszym zainteresowaniem, ze względu na fakt, że uczniowie uczący się według nowej podstawy programowej są zobowiązani do zakupu zaktualizowanych podręczników, czyli nowych egzemplarzy. Obecnie do sprzedaży przyjęto 47 egzemplarzy. Czekamy na kolejne. Kiermasz będzie trwał tak długo, jak długo będzie zainteresowanie ze strony uczniów. Kiermasz organizują uczennice z Koła Bibliotecznego pod kierunkiem p. Moniki Chorko. Pomagają w sprawnym przeprowadzeniu każdej transakcji kupna – sprzedaży.
                              

CI i Koło Biblioteczne

 

 


 

Odwiedza nas 183 gości oraz 0 użytkowników.