0rekrutacja 1t-informatyk 2t-elektryk 3t-mechanik 4t-poj-sam 5t-budownictwa 6t-hotelarstwa 7-2II-LO-mundurowa 8mech-poj-sam 9monter-zabud

LO dla Dorosłych

Galeria zdjęć

Rada Pedagogiczna

Akty prawne

Organizacja roku

Polityka jakości ZSM

Rekrutacja

2019/2020

Film

promujący ZSM 2019/2020

"Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami."
Adam Mickiewicz


 

Nasi partnerzy:

         Hala sportowa w ZSM jest największym i najbardziej profesjonalnym tego typu obiektem w Łapach. Niestety -lata użytkowania sprawiły, że ostatnio było tam coraz ciemniej. Stare oświetlenie nie spełniało wymagań komfortu treningu. Sytuacja zmieniła się w ostatnich dniach sierpnia 2019r., kiedy to na hali „stała się jasność”!  Starania szkoły zostały uwieńczone sukcesem, a to dzięki doskonałej współpracy z firmą Eltron i dobrej woli p. Mariusza Klewinowskiego.     

         W hali  zostało zainstalowane nowoczesne oświetlenie ledowe, które jest  nie tylko bardzo efektywne, ale także energooszczędne.  Dodatkowa  wartość   przedsięwzięcia to  fakt, że wymiana oświetlenia została dokonana wolontariacko przez pracowników Eltronu, wśród których są absolwenci Zespołu Szkół Mechanicznych: Krzysztof Klewinowski, Adam Piekutowskji , Kamil Szymborski. Ich praca przyniosła fantastyczny efekt. Na hali jest jasno i warunki poprawiły się nieporównywalnie!

       Zespół Szkół Mechanicznych ma podpisaną umowę partnerską z Eltronem i w jej ramach funkcjonuje Akademia Eltronu przygotowująca do pracy przyszłych elektryków kształcących się w ZSM. Na przykładzie Eltronu uczniowie ZSM mają okazję uczyć się, jak funkcjonuje firma przyszłości: nowoczesna, otwarta, nie bojąca się wyzwań nowoczesności.  

 

                                                                                                                                                 Info zsm

 


 

Odwiedza nas 88 gości oraz 0 użytkowników.