0rekrutacja 1t-informatyk 2t-elektryk 3t-mechanik 4t-poj-sam 5t-budownictwa 6t-hotelarstwa 7-2II-LO-mundurowa 8mech-poj-sam 9monter-zabud

LO dla Dorosłych

Galeria zdjęć

Rada Pedagogiczna

Akty prawne

Organizacja roku

Polityka jakości ZSM

Rekrutacja

2019/2020

Film

promujący ZSM 2019/2020

"Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami."
Adam Mickiewicz


 

Nasi partnerzy:

6 IX 2019 r uczniowie łapskiego ZSM-u  reprezentowani przez klasy IC i III be  uczcili pamięć polskich sybiraków. W tym dniu, zgodnie z wieloletnią tradycją szkoły, odbył się szkolny Marsz Pamięci Zesłańców Sybiru. Pod pomnikiem Sybiraków na ulicy Mostowej zostały złożone kwiaty, zapalono znicze, a uczniowie wysłuchali prelekcji nauczyciela historii pana Leszka Łapińskiego.

 Zgromadzeni symboliczną minutą ciszy uczcili pamięć ofiar sowieckiego totalitaryzmu.

ZSM info

 


 

Odwiedza nas 30 gości oraz 0 użytkowników.