0rekrutacja 1t-informatyk 2t-elektryk 3t-mechanik 4t-poj-sam 5t-budownictwa 6t-hotelarstwa 7-2II-LO-mundurowa 8mech-poj-sam 9monter-zabud

LO dla Dorosłych

Galeria zdjęć

Rada Pedagogiczna

Akty prawne

Organizacja roku

Polityka jakości ZSM

Rekrutacja

2019/2020

Film

promujący ZSM 2019/2020

"Uczyć się i nie myśleć to strata czasu, myśleć i nie uczyć się to niebezpieczeństwo"
Konfucjusz
Dzisiaj szczęśliwy numerek to: 7


 

Nasi partnerzy:

            23 maja klasy pierwsze wzięły udział w zajęciach profilaktycznych, które przeprowadziła kurator Sądu Rejonowego w Białymstoku Pani Małgorzata Sulewska. Na początku spotkania- w nawiązaniu do narastających problemów z różnego typu agresją, która dotyka młodych ludzi- pani kurator zwróciła uwagę na czynniki prowadzące do zachowań agresywnych i wskazała formy pomocy w sytuacjach napięć emocjonalnych i kryzysowych.

Przedstawiła także zagadnienie „Uzależnienia a prawo”. W swojej prezentacji zwróciła uwagę na konsekwencje prawne, społeczne i niektóre zdrowotne związane z sięganiem po środki psychoaktywne, interpretowała regulacje prawne i konsekwencje w odniesieniu do obowiązujących obecnie aktów prawnych względem osób młodocianych i pełnoletnich.

ZSM Info

 


 

Odwiedza nas 181 gości oraz 0 użytkowników.