1 10 11 2 3 4 5 6 7 8 9

LO dla Dorosłych

Galeria zdjęć

Rada Pedagogiczna

Akty prawne

Organizacja roku

Polityka jakości ZSM

Rekrutacja

2020-2021

Film promujący ZSM

"Nie wystarczy dużo wiedzieć, ażeby być mądrym."
Heraklit z Efezu


 

Nasi partnerzy:

            23 maja klasy pierwsze wzięły udział w zajęciach profilaktycznych, które przeprowadziła kurator Sądu Rejonowego w Białymstoku Pani Małgorzata Sulewska. Na początku spotkania- w nawiązaniu do narastających problemów z różnego typu agresją, która dotyka młodych ludzi- pani kurator zwróciła uwagę na czynniki prowadzące do zachowań agresywnych i wskazała formy pomocy w sytuacjach napięć emocjonalnych i kryzysowych.

Przedstawiła także zagadnienie „Uzależnienia a prawo”. W swojej prezentacji zwróciła uwagę na konsekwencje prawne, społeczne i niektóre zdrowotne związane z sięganiem po środki psychoaktywne, interpretowała regulacje prawne i konsekwencje w odniesieniu do obowiązujących obecnie aktów prawnych względem osób młodocianych i pełnoletnich.

ZSM Info

 


 

Odwiedza nas 14 gości oraz 0 użytkowników.