0rekrutacja 1t-informatyk 2t-elektryk 3t-mechanik 4t-poj-sam 5t-budownictwa 6t-hotelarstwa 7-2II-LO-mundurowa 8mech-poj-sam 9monter-zabud

LO dla Dorosłych

Galeria zdjęć

Rada Pedagogiczna

Akty prawne

Organizacja roku

Polityka jakości ZSM

Rekrutacja

2019/2020

Film

promujący ZSM 2019/2020

"Aby więcej zarabiać, musisz się więcej nauczyć"
Brian Tracy
Dzisiaj szczęśliwy numerek to: 9


 

Nasi partnerzy:

Kolejna grupa uczniów z ZSM w Łapach wyjechała w tym roku szkolnym na zagraniczne praktyki! Po Grecji i Pradze przyszedł czas na Wilno. Rankiem 6 maja ośmiu uczniów z klasy drugiej kształcących się w zawodzie technik mechanik  wyruszyło na trzytygodniowe staże, które odbędą w wileńskich zakładach pracy. To już trzeci wyjazd na Litwę uczniów łapskiego Mechaniaka w ramach realizowanego projektu „Mechanix”.

 Dzięki takiej formule uczniowie nie tylko będą mogli pogłębiać praktyczną stroną swego zawodu, ale także poznać realia pracy za granicą, doskonalić komunikację w obcym języku. Program pobytu obejmuje także wycieczki i zwiedzanie miejscowych zabytków. Życzymy udanego pobytu!

ZSM Info

 


 

Odwiedza nas 34 gości oraz 0 użytkowników.