0rekrutacja 1t-informatyk 2t-elektryk 3t-mechanik 4t-poj-sam 5t-budownictwa 6t-hotelarstwa 7-2II-LO-mundurowa 8mech-poj-sam 9monter-zabud

LO dla Dorosłych

Galeria zdjęć

Rada Pedagogiczna

Akty prawne

Organizacja roku

Polityka jakości ZSM

Rekrutacja

2019/2020

Film

promujący ZSM 2019/2020

"Aby więcej zarabiać, musisz się więcej nauczyć"
Brian Tracy
Dzisiaj szczęśliwy numerek to: 9


 

Nasi partnerzy:

 Zespół Szkół Mechanicznych w Łapach od pięciu lat wspiera Fundację Pomóż Im. Każdego roku wolontariusze z ZSM włączają się do akcji „Pola nadziei” i prowadzą zbiórki charytatywne na terenie Łap i Białegostoku. W 2017 roku za zaangażowanie w promowanie dobra szkoła nasza otrzymała zaszczytny tytuł „Siewca nadziei”. W tym roku wolontariusze ponownie prowadzili żonkilową akcję na terenie naszego miasta 15 kwietnia.  Dziękujemy Mieszkańcom Łap za zrozumienie i otwartość serc.

Uczniowie kwestowali na ulicach, odwiedzili urzędy. Jak zawsze byli życzliwie przyjęci przez mieszkańców naszego miasta, właścicieli sklepów prywatnych i pracowników MOPS –u, pracowników i uczniów naszej szkoły. Niektórzy wyrażali chęć wsparcia dzieci chorych na choroby nowotworowe i hospicjum dziecięcego poprzez wpłacenie 1% podatku.

            

Wolontariusze z ZSM

 


 

Odwiedza nas 96 gości oraz 0 użytkowników.