"Twój los zależy od Twoich nawyków"
Brian Tracy
Dzisiaj nie losujemy szczęśliwego numerka

Zespół Szkół Mechanicznych w Łapach od pięciu lat wspiera Fundację Pomóż Im. Każdego roku wolontariusze z ZSM włączają się do akcji „Pola nadziei” i prowadzą zbiórki charytatywne na terenie Łap i Białegostoku. W 2017 roku za zaangażowanie w promowanie dobra szkoła nasza otrzymała zaszczytny tytuł „Siewca nadziei”. W tym roku wolontariusze ponownie prowadzili żonkilową akcję na terenie naszego miasta 15 kwietnia.  Dziękujemy Mieszkańcom Łap za zrozumienie i otwartość serc.

Uczniowie kwestowali na ulicach, odwiedzili urzędy. Jak zawsze byli życzliwie przyjęci przez mieszkańców naszego miasta, właścicieli sklepów prywatnych i pracowników MOPS –u, pracowników i uczniów naszej szkoły. Niektórzy wyrażali chęć wsparcia dzieci chorych na choroby nowotworowe i hospicjum dziecięcego poprzez wpłacenie 1% podatku.

Wolontariusze z ZSM

Odwiedza nas 150 gości oraz 1 użytkownik.