"Uczyć się i nie myśleć to strata czasu, myśleć i nie uczyć się to niebezpieczeństwo"

W ramach współpracy Brygady Obrony Terytorialnej z Zespołem Szkół Mechanicznych im. Stefana Czarnieckiego w  Łapach  1 kwietnia (poniedziałek) na parkingu przy szkole odbędzie się jedyny w swoim rodzaju pokaz.

Zorganizowany jest on w związku z rocznica wstąpienia Polski do NATO.  Od godz.  13 do godz. 15  oglądać będzie można potężny sprzęt wojskowy będący w posiadaniu  naszej Podlaskiej Brygady. Wcześniej można będzie przyjść i popatrzeć jak wojsko będzie się instalować na miejscu pokazu.  Ekspozycja będzie widoczna od ulicy Gen. Wł. Sikorskiego 68 . Wszystkich chętnych zainteresowanych obejrzeniem militariów zapraszamy do Zespołu Szkół Mechanicznych w Łapach  w imieniu Brygady Obrony Terytorialnej.