0rekrutacja 1t-informatyk 2t-elektryk 3t-mechanik 4t-poj-sam 5t-budownictwa 6t-hotelarstwa 7-2II-LO-mundurowa 8mech-poj-sam 9monter-zabud

LO dla Dorosłych

Galeria zdjęć

Rada Pedagogiczna

Akty prawne

Organizacja roku

Polityka jakości ZSM

Rekrutacja

2019/2020

Film

promujący ZSM 2019/2020

"Ludzie sukcesu ciągle się uczą i rozwijają, Ludzie przeciętni uważają, że już wszystko wiedzą."
Harv Eker
Dzisiaj szczęśliwy numerek to: 12


 

Nasi partnerzy:

W ramach współpracy Brygady Obrony Terytorialnej z Zespołem Szkół Mechanicznych im. Stefana Czarnieckiego w  Łapach  1 kwietnia (poniedziałek) na parkingu przy szkole odbędzie się jedyny w swoim rodzaju pokaz.

Zorganizowany jest on w związku z rocznica wstąpienia Polski do NATO.  Od godz.  13 do godz. 15  oglądać będzie można potężny sprzęt wojskowy będący w posiadaniu  naszej Podlaskiej Brygady. Wcześniej można będzie przyjść i popatrzeć jak wojsko będzie się instalować na miejscu pokazu.  Ekspozycja będzie widoczna od ulicy Gen. Wł. Sikorskiego 68 . Wszystkich chętnych zainteresowanych obejrzeniem militariów zapraszamy do Zespołu Szkół Mechanicznych w Łapach  w imieniu Brygady Obrony Terytorialnej. 

 


 

Odwiedza nas 109 gości oraz 0 użytkowników.